Comunicate de presă

Încă un cetățean cu spirit civic

La data de 10 iunie 2017, în jurul orelor 19:00, numitul C. G., de 20 ani, domiciliat în municipiul Iași, a înmânat polițiștilor locali din cadrul Serviciului Poliție Locală 3, care executau serviciul în Parcul Expoziție, o geantă găsită în incinta stadionului Emil Alexandrescu.
Lucrătorii instituției noastre au procedat la verificarea bunului, ocazie cu care a reieșit faptul că acesta conținea suma de 15 lei și un telefon mobil.
Polițiștii locali au restituit numitei C. G, cetățean francez, bunurile pierdute.

Informatii de interes

Sancţiuni contravenţionale aplicate la data de 29 septembrie 2014

PC DATA PC DATA

Buletin informativ din data de 24.06.2020

PC DATA PC DATA

Sancțiuni contravenționale aplicate la data de 17 iunie 2015

PC DATA PC DATA
Sari la conținut